Atlas Mühendislik Enerji

Atlas Mühendislik Enerji

Şirketimiz genç dinamik ve konusunda uzman kadromuzla, başta Manisa olmak üzere tüm Ege bölgesine hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde önemli projelere imza atıp taahhüt sektöründe hızla yerini almaya başlamıştır.

Atlas Mühendislik Enerji olarak; Sürekli Müşteri Memnuniyetini sağlamak, Yenilikçi Yaklaşımlar sunmak, Hızlı ve Etkili Çözümler geliştirmek öncelikli hedeflerimizdir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Manisa ve çevresinde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun olarak EMO tarafından verilen yetki belgeli mühendislerimiz ile Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Hizmetleri, Elektrik Müşavirlik ve Kontrollük Hizmetleri, Elektrik Taahhüt Hizmetleri, Topraklama Ölçümü ve Raporlama, Paratoner Kontrolü ve Raporlama, Elektrik Tesisat Kontrolü ve Raporlama, Katodik Koruma Ölçümü ve Raporlama, Kompanzasyon Takibi, Enerji Kimlik Belgesi ve Kestirimci Bakım Hizmetlerini veriyoruz.

 

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.

Çevresel koşulları ön plana alarak doğaya ve yaşama saygılı işleyişler kurmak.

Tabiatın kendini yenilemesine olanak sağlayacak yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmak.

Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.

Sanayi alanına yapılan alt yapı ve üretim destek üniteleri ile yatırım ve istihdama katkı sağlayarak, ülke ekonomisinin büyümesinde pay sahibi olmak.

Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.

Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.

Hizmet sunduğumuz tüm işbirlikçilerimiz ile çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesini temel görev olarak benimsemek.

 

Vizyonumuz

Geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.

Sayılar Mühendislik için “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eden bu yaklaşım ile, hizmet sunduğumuz her işletmenin kendi faaliyet alanlarında sektör liderliğini hedeflemesine destek olmayı amaçlarız.

Hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz “nitelikli zaman”ın artmasına yol açacağının farkındayız. Bu farkındalıkla, hayata geçirdiğimiz tüm projelerde “önce insan” prensibimizin müşterilerimiz tarafından hissedilmesi, vizyonumuzun temel taşıdır.